daruj.se
eutanazie.cz

Užitečné informace od týmu hasičských psychologů

V této nelehké době plné nejistot, má mnoho z nás obavy o své blízké, nebo dokonce ve spojitosti s onemocněním Covid-19 někoho ztratil. Hospicová péče nemůže zázračně nikoho vyléčit, jsme však schopni vám nabídnout pomoc s tím, jakými způsoby se s aktuální situací lépe vypořádat.

Tým hasičských psychologů zpracoval v souvislosti s reakcí na šíření COVID-19 tři informační materiály pro příbuzné a blízké, kteří jsou zasaženi úmrtím nebo izolací spojenou s tímto onemocněním.

/zet/File/kdyz-nas-blizky-zemrel.pdf

/zet/File/moznost-podpory-pri-umirani.pdf

/zet/File/moznost-podpory-pri-izolaci.pdf

Obrátit se můžete také na telefonickou pomoc a to na některou z Linek důvěry. Jihočeský kraj zajišťuje Linka důvěry v Českých Budějovicích, která je dostupná non-stop.

Tel. 387 313 030

Další Linky důvěry naleznete v odkaze:

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Hledáme do týmu zdravotní sestřičku, která by chtěla pracovat v pohodovém kolektivu a pomáhat potřebným lidem v jejich domácím prostředí.

Pro více info napište na info@hospicvit.cz nebo volejte 739 130 330.

ZAHÁJENÍ PROVOZU

2. 10. 2020

Pár slov k hospicové péči a o Domácím hospici sv. Víta v Českém Krumlově

27. 7. 2020